Vilniaus Prano Mašioto pradinės mokyklos 1a ir 3c klasės mokiniai vyko į Kauną. Čia vyko patyriminės gamtos mokslų ir visuomeninės pamokos. Išvykos metu mokiniai aplankė Kauno zoologijos sodą, kur turėjo galimybę iš arti pamatyti gyvūnus, sužinoti apie gyvūnų gyvenimo būdą bei aplinką. Taip pat vyko į pirmąjį mokslo ir inovacijos centrą – muziejų „Mokslo sala“. Susipažino su ekspozicijomis, išbandė STEAM laboratorijas.
šv
