Mūsų mokykloje su ketvirtokais šią dieną paminime kiekvienais metais. Šiais mokslo metais šventė nebetilpo į vieną dieną! Jau nuo pirmos rugsėjo savaitės mokiniai pradėjo rinkti informaciją apie keturias šalis: Lietuvą, Vengriją, Portugaliją ir Estiją. Šalių pasirinkimą lėmė mokykloje vykstantis Erasmus+ projektas “Skaitmeninė patirtis skaniai” bei šį rudenį iš minėtų šalių atvykstantys svečiai. Ketvirtokai lankėsi vieni kitų klasėse, turėjo surasti atsakymus į užduotus klausimus bei žiūrėjo filmukus lietuviškai, vengriškai, portugališkai ir estiškai, o paskutinę rugsėjo savaitę turėjo galimybę gyvai išgirsti kalbant ir dainuojant vengriškai ir portugališkai. Klasėse apsilankę Erasmus+ projekto svečiai buvo sužavėti tėvelių iškeptais kiekvienos šalies tradiciniais saldžiais kepiniais. Jie ketvirtokus pamokė, kaip taisyklingai ištarti kiekvieno saldumyno pavadinimą. Buvo nelengva, bet sukėlė daug juoko ir vaikų veidus papuošė šypsenomis.
Didžiulis AČIŪ visiems prisidėjusiems tėveliams.








